Podporujeme para sportovce

28. července 2022 , 09:00

28. července 2022, 09:00

 

Na podzim, ve dnech 23.- 29.11.2022, se v Portugalsku konají IWAS World Games 2022. Jde o hry, které byly navrženy tak, aby umožnily začínajícím paralympionikům a sportovcům poprvé ochutnat mezinárodní soutěže. Martin a sportovní klub Elite handicap sport se pečlivě připravují a chtějí tyto světové hry navštívit a samozřejmě vyhrát. 

Nadace Z + M podporuje para sportovce, podpořte Elite handicap sport s námi a vyberme společně 80.000 Kč potřebných k účasti na mezinárodní soutěži. Přispějte, prosím, ve sbírce "Podpora handicapovaných sportovců".

 

O sbírce

Jsme sportovní klub Elite handicap sport sdružující handicapované sportovce a reprezentanty ČR.

Koncem roku 2022 se chystáme jako tým na Světové hry IWAS games 2022 do Portugalska. Vhledem ke svému handicapu potřebujeme doprovod, který poskytne naším sportovcům osobní asistenci. Dále bychom část finančních prostředků využili na úhradu startovného pro sportovce.

Co bude ze sbírky uhrazeno

  • letenky pro doprovod (1 osoba)
  • úhrada ubytování a stravy doprovodu na akci
  • cestovní pojištění pro doprovod
  • část nákladů na startovné sportovců (zahrnuje ubytování, stravu, úhrada nákladů pořadateli)
  • část nákladů na letenky sportovců

 

O jaký závod jde

Jedná se o světové hry pro handicapované sportovce pořádané již několik let. Součástí her jsou vedle atletiky i další sporty jako například vzpírání nebo plavání. Díky účasti na závodech se sportovec může kvalifikovat na další vrcholné akce jako například mistrovství světa, které bude v roce 2023 hostit Paříž. 

 

Koho podpoříte

Počet sportovců 8 + doprovod na osobní asistenci.