Vyrobeno pro Nadaci Z + M

4. srpna 2022 , 10:25

4. srpna 2022, 10:25

 

Začátkem července 2022 jsme Vás seznámili s ostravskou Charitou sv. Alexandra, která mimo jiné provozuje chráněné dílny. A slíbili jsme, že vám představíme zcela nové výrobky, které pro naši nadaci vyrobili zaměstnanci charity, osoby, které jsou znevýhodněné na trhu práce. A povedlo se, výrobky jsou krásné, opravdu se moc povedly a můžeme jen potvrdit, že zlaté české ručičky prostě umí.

Nahlédněte do fotogalerie a posuďte sami, jak si pracovníci charity dali záležet a připravili pro vás kvalitní české výrobky ve tvaru srdíček a náramků na ruku.

 

Z čeho jsou produkty VYROBENY

nadace-zm-charita-sv-alexandra-5-nahled2.jpg

Náramek se srdíčkem se skládá z voskovaného provázku, který lze nastavit na libovolnou velikost, podle šířky ruky. Srdíčko je dřevo, na kterém je vygravírovaný obrázek rukou (logo naší nadace).

 

nadace-zm-charita-sv-alexandra-6-nahled2.jpg

Náramek s logem nadace se skládá z voskovaného provázku, který lze nastavit na libovolnou velikost, podle šířky ruky. Přívěsek je plastový, na kterém je vygravírovaný obrázek rukou (logo naší nadace).

 

nadace-zm-charita-sv-alexandra-12-nahled2.jpg

Srdíčko s poutkem pro zavěšení, je o velikosti min. 10 x 10 cm. Jde o náramně hebký minipolštářek z plyše, vyplněný dutým vláknem. Můžete si vybrat z široké škály barevných srdíček, např. růžové, modré, šedé, žluté, hnědé, červené a oranžové.

 

Kde se dají KOUPIT

Srdíčka i náramky budou k prodeji na akci Běhej lesy Bílá 2022, která se koná v sobotu dne 6.8.2022.

Stačí, když v prostorách akce vyhledáte reklamní stánek Nadace Z + M a naši kolegové z nadace vám velmi rádi věcičky ukážou :-)

 

„Milé setkání… tak bych označila návštěvu ostravské Charity sv. Alexandra. A to nejen proto, že jsem díky této spolupráci mohla po letech potkat paní Jitku Koláčovou, se kterou jsme se pracovně již dříve mnohokrát potkaly, ale zejména proto, že každým tímto setkáním posilujeme myšlenku zaměstnávání osob se zdravotním postižením, jejich začleňování do společnosti a pomoc potřebným. Charita stejně jako naše společnost Z + M poskytuje práci, kolektiv a bezpečí, lidem, kteří to nejvíce potřebují. Proto jsme neváhala ani chvilku a s radostí jsem zadala výrobu našich propagačních materiálů, náramků a plyšového srdíčka právě charitě.“

Ing. Žaneta Papíková, ředitelka Nadace Z + M

  

Charita sv. Alexandra

Holvekova 652/28 

718 00 Ostrava - Kunčičky

 

www.charita-sv-alexandra.cz 

 

Textilní dílna, gravírování a řezání na zakázku - Daniela Samsely

T | +420 731 625 849, E | textil@alexandr.charita.cz

 

Stolařská dílna - David Balcárek

T | +420 731 625 850, E | stolari@alexandr.charita.cz

 

Dílna Kooperace (dílna služeb) - Jitka Koláčová

T | +420 731 619 375, E | kooperace@alexandr.charita.cz

 

Keramická dílna - Jaroslava Hermanová

T | +420 731 625 844, E | info@alexandr.charita.cz

 

Kožedělná dílna - Martin Sedliský

T | +420 731 625 844, E | info@alexandr.charita.cz